Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
302 218 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Renáta Stopiak
renata.stopiak@deltaproperty.sk
0915089319

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA | Krásny útulný 3 izbový rodinný domv v Miloslavove

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Miloslavov
Ulica
Tajovského
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
83 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
3
Pridané
17.07.2019
Aktualizované
01.12.2019
Bc. Renáta Stopiak Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Delta Property ponúka na predaj krásny útulný a praktický 3 izbový rodinný dom v dvojdome,  v obci Miloslavov – časť Alžbetin Dvor, Tajovského ulica. RD sa nachádza v zastavanej časti obce,  blízko centra obce min od centra obce. 

Dom: , dvojdom, bungalov, úžitková plocha 83 m2, novostavba, dokončenie 9/2019, dom bude v stave holodomu 

Material: ytong 29 cm, pevné kazetové stropy, izolácia 15 mm, podlaha izolácia 100 mm, podlahové kúrenie voda, strop izolácia 400 mm, rovná strecha, štrk na streche, predpríprava na alarm, okná plastové 3 sklo, samostatné steny, zvuková izolácia medzi vnútornou stenou, vonkajšia zámková dlažba, oplotenie,omietka

Pozemok: rodinný dom sa nachádza na 816 m2, pre každú bytovú jednotku je kdispozícii 408 m2, všetky IS (ivoda,kanalizácia, elektorika,plyn, optika, vŕtaná studňa, šachta, trativody), bytové jednotky sú oddelené betonovým plotom, 3 parkovacie miesta

Dispozícia: dom je výborne riešený, má dennú a nočnú časť. Vstup do domu tvorí chodba. Jedna časť domu je samostatná velká obývačka s kuchyňou, z ktorej sa dostanete do krásnej útulnej záhrady. Druhú časť tvoria dve samostatné izby, samostatné wc, priestranná kúpeľka a samostatná technická miestnosť,využiteľná aj ako komora. 

Rozmery miestností: chodba 4,29 m2, wc 2,10 m2,, technická miestnosť 5,45 m2, obývačka s kuchyňou 32,76 m2, izba 12,07 m2, izba 14,15 m2, kúpeľňa 4,30 m2, predsieň 4,28 m2

Lokalita: RD sa nachádza v tichej časti dediny s dobrou dostupnosťou do centra. Dedina Miloslavov je od Bratislavy vzdialená 15 km, rýchla dostupnosť je zabezpečená vlakom (RegioJet) aj autobusom. V obci je veľmi dobrá občianska vybavenosť – základná škola, dve škôlky, potraviny, kaderníctvo, kozmetika, lekár pre dospelých, detské plavecké jasličky, ihrisko, kostol, úrad, lekáreň.

 

Cena holodomu 135 000 €

Realitný maklér: Bc.Renáta Stopiak, tel.: 0915/089 319, mail: renata.stopiak@deltaproperty

Web nehnuteľnosti: www.deltaproperty.sk

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.