Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
247 980 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dušan Pituch
d.pituch@columba.sk
+421 905 975 625

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

PREDAJ POZEMKU V MILOSLAVOVE

  • Pozemky, Predaj, Senec, Miloslavov | pic. 1
  • Pozemky, Predaj, Senec, Miloslavov | pic. 0
  • Pozemky, Predaj, Senec, Miloslavov | pic. 1
Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Miloslavov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
728 m2
Pridané
12.01.2018
Aktualizované
13.01.2018
Dušan Pituch COLUMBA Real Estate s.r.o.
Kontaktovať makléra +421 905 975 625

Popis nehnutelnosti

Columba Platinum ponúka na predaj pozemok vhodný na výstavbu rodinného domu. Pozemok má 728m2 a nachádza sa na začiatku obce. Pri pozemku je vybudovaná cesta a v blízkosti sú inžinierske siete. Pozemok je umiestnený v zastavanom území obce a v blízkom okolí je už vybudovaná výstavba rodinných domov. Cena pozemku je 42 000,- Eur.

Kúpou tejto nehnuteľnosti prostredníctvom našej realitnej kancelárie zároveň pomožete spoločnosti priateľov detí z detských domovov Úsmev ako dar postupne napĺňať ich hlavné motto ...aby každé dieťa malo rodinu.

V prípade záujmu ma kontaktujte denne do 22:00 aj víkendy.Pituch Dušan
mobil: +421 905 975 625
email: d.pituch@columba.sk
web: www.columba-platinum.sk

TECHNOPOL BIZNISUITE
Kutlíkova 1755/17
852 50 Bratislava