Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
archiv - NEVYMAZAT
projekt@webex.sk
0911123456

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DELTA lukratívne pozemky, Miloslavov, časť Alžbetin Dvor, posledné pozemky

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Miloslavov
Mestská časť
Alžbetin Dvor
Ulica
Čerešňová
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
731 m2
Pridané
07.11.2019
Aktualizované
28.08.2020
Cena 135,00 €/m2
archiv - NEVYMAZAT Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Delta Property Vám ponúka na predaj stavebné pozemky  v obci Miloslavov - časť Alžbetin Dvor “Čerešňová Alej“

POZEMOK: Výmera pozemkov je od 731 - 1067m2, pozemky sú určené na výstavbu rodinných domov s koeficientom zastavanosti 30%. Ide o projekt, kde je 10 pozemkov - uzavretá lokalita. Na predaj už len posledný pozemok č. 6. o výmere 952 m2

IS: voda, elektrina, kanalizácia, optický kábel. Siete na pozemkoch, budú vybudované do 08/2020, následne kolaudácia. 

CENA: 135 €/m2 

Realitný maklér: Renáta Stopiak, + 421 915 089 319, renata.stopiak@deltaproperty.sk

Realitná kancelária DELTA PROPERTY je členom Realitnej únie SR a riadi sa jej Realitným kódexom. Uvedená cena je konečná, zahŕňa províziu realitnej kancelárie, právny servis zabezpečovaný advokátskou kanceláriou, úhradu základného správneho poplatku na katastri, poradenstvo k prevodu nehnuteľnosti a bezplatnú ponuku financovania prostredníctvom hypotéky.