Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 545 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Juraj Gajdoš
gajdos@trhbyvania.sk
0950717888

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ KRÁSNY 2 IZ.BYT MILOSLAVOV NOVOSTAVBA BALKÓN 2X PARKING 62 m2

Typ
Predaj
Okres
Senec
Mesto
Miloslavov
Ulica
Platanová
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
2
Pridané
23.02.2021
Aktualizované
24.02.2021
Juraj Gajdoš TRH Bývania

Popis nehnutelnosti

Lokalita:

Realitná kancelária Trh Bývania ponúka na predaj krásny 2 iz.byt situovaný vo výbornej lokalite Miloslavov. Byt sa nachádza na 1 poschodí v novostavbe. V danej lokalite sa nachádza kompletná občianska vybavenosť. V blízkosti sa nachádzajú obchody, pošta, škola, lekáreň. Lokalita ponúka dostatok športových aktivít.

Výmera:

Daný byt ma výmeru 59,57 m2 z čoho výmera pivnice je 3,30 m2. Balkón ma výmeru 2,70 m2. Výmera parkovacieho miesta je 13 m2.

Dispozícia:

Ide o veľký 2 iz.byt, kde pri vstupe do bytu sa nachádza vstavaná skriňa o hĺbke 60 cm. Výhodou je samostatné wc. V kúpeľni sa nachádza vaňa.
V spálni sa nachádza 2x vstavaná skriňa. Denná časť bytu pozostáva z kuchynskej časti spojenej s obývacou časťou. Z obývacej časti sa vychádza na balkón. Kuchyňa je orientovaná na západ. Obývacia izba a spálňa je orientovaná na JV.
V byte sa nachádza teplovodné podlahové vykurovanie. Byt sa predáva spolu so zariadením.
Energetický certifikát nie je k dispozícií.


Cena:

Cena bytu vrátane dvoch parkovacích miest je 129.000 eur.

INFO:

mail: info@trhbyvania.sk, Tel.: 0905 480 189