Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 812 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dineva
dineva@dineva-realestate.sk
(+421) 0948437798

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Precízne navrhnutý 4-izbový rodinný dvojdom s akustickým oddelením

Typ
Predaj
Mesto
Mierovo
Ulica
Mierovo
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
101 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
14.01.2022
Aktualizované
14.01.2022
Cena 199 000,00 €
Dineva Realitný maklér
Kontaktovať makléra (+421) 0948437798

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj kvalitne navrhnutý samostatný 4-izbový rodinný dvoj-bungalov na peknom pozemku v obci Mierovo.

Rodinný dvojdom je osadený na pozemku 548m2 a má úžitkovú plochu 101m2. Terasa má výmeru 14m2.

Dispozíciu domu tvoria 3 samostatné spálne, obývacia izba s kuchynským kútom a výstupom na terasu, kúpeľňa s WC, samostatné WC, úložný priestor v podkroví.

Technické riešenie: tehlová konštrukcia so zateplením 20cm EPS, podlahové elektrické kúrenie, tepelné čerpadlo, sedlová strecha-škridla Meditteran, zateplenie strechy podľa štandardných noriem, 6-komorové okná-trojsklo, predpríprava na elektrické žalúzie, náter interiéru na bielo, fasáda domu s obkladom, všetky siete-voda, kanalizácia, elektrika, optika, možnosť studne, trativody, úprava pozemku, predpríprava na krb a alarm, úložný priestor na povale.

Rodinný dom má 2 samostatné bytové jednotky so samostatnými vchodmi a záhradami. Stenu rodinné domu sú stavebne oddelené-medzi stenami je priestor a výplň oddeľovacím izolačným systémom.

Rodinný dom bude skolaudovaný developerom. Bude dokončený v stave holodom s možnosťou jeho dokončenia do štandardu.

Začiatok výstavby 2/2022.

Príďte a ukážeme Vám, kde bude stáť Váš nový domov.

Dineva Real Estate
dineva@dineva-realestate.sk
0948437798

V rámci projektu spolupracujeme s jedným z najlepších hypotekárnych centier, ktoré Vám zabezpečí hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
Rovnako Vám poskytneme kvalitný právny servis bez ďalších poplatkov.