Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 606 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Kompletne zrekonštruovaný dom v Mierove

Typ
Predaj
Mesto
Mierovo
Ulica
Mierovo
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
128 m2
Celková plocha
128 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
22.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 199 800,00 €
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka na predaj kompletne zrekonštruovaný päťizbový dom v obci Mierovo. Dom s úžitkovou plochou 128 m2, stojí na pozemku s výmerou 708 m2. Murovaná stavba je postavená z kombinácie kvádrov a tehly. V rámci rekonštrukcie boli vyliate nové betónové podlahy, vymenené rozvody elektriny a vody. Stavba dostala aj novú kvalitnú strechu. Kúrenie je zabezpečené infrapanelovým kúrením s príkonom iba 750 W, čo je oveľa ekonomickejšie oproti klasickému elektrickému kúreniu. Ohrev vody zabezpečuje 120 litrový bojler umiestnený v pivnici. Teplota sa reguluje samostatne na prízemí a poschodí s pomocou termostatov. Stavba je čiastočne podpivničená cca. 20 m2 a na poschodie vedú pevné murované schody. Dom  je napojený na mestskú vodu, kanalizáciu a elektrinu. K domu patria aj dve studne, jedna v pivnici a druhá na dvore, ktorá je vybavená okrem ručnej pumpy aj novým čerpadlom. Dom dostal aj nový komín a v obývacej izbe je urobená predpríprava na krb. Stavba je napojená na optické internetové pripojenie a je urobená príprava na satelit, audiovrátnika, či automatické otváranie veľkej brány. Stavba je zateplená 16 cm polystyrénom, dostala nové plastové okná s trojsklom. Dispozícia domu. Na prízemie sa vchádza samostatnou chodbou z ktorej sa vchádza do prvej kúpeľni na prízemí, kde bude sprchovací kút a toaleta. Postupuje sa okolo schodiska na poschodie, prejdete okolo vhodu do pivnice a vchádzate do obývacej izby s predprípravou na krb. Izba je spojená s kuchyňou. Z obývacej izby sa prechádza do druhej izby, ktorá môže slúžiť ako predĺžená obývačka. Do tretej samostatnej izby na prízemí sa vchádza z chodby. Na poschodí sú dve samostatné podkrovné izby a druhá kúpeľňa, kde sa počíta s vaňou. Stavba je zrekonštruovaná do stavu holodom a je pred kolaudáciou. Na prestavbu je vydané stavebné povolenie a predáva sa aj s kompletnou dokumentáciou. Na pozemku je možná aj ďalšia výstavba, pretože zastavanosť je určená na 40% a v súčasnosti je zastavaná plocha cca. 110 m. Šírka pozemku popri prístupovej ceste je 29 metrov. Obec Mierovo je neďaleko Šamorína, iba pár kilometrov od pripojenia na diaľnicu R7. Ponuka sa určite oplatí vidieť.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 199.800,- EUR

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 20 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com