Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Alena Holotová
holotova@diamondreality.sk
0907 925 636

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MIMORIADNÁ ZĽAVA - NEVÁHAJTE

  • Komerčné objekty, Predaj, Michalovce | pic. 0
Typ
Predaj
Mesto
Michalovce
Ulica
Námestie Osloboditeľov
Typ nehnuteľnosti
Komerčné objekty
Plocha priestoru
348 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
08.10.2020
Aktualizované
16.06.2022
Cena 370 000,00 €
Alena Holotová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0907 925 636

Popis nehnutelnosti

ALENA HOLOTOVÁ - DIAMOND REALITY HUMENNÉ - EXKLUZÍVNE.

Ste klientom rozmýšľajúcim nad kúpou nehnuteľnosti, ktorá vám bude bezpečne zhodnocovať vaše investície ?

Alebo ste náročným klientom, ktorý chce mať svoje obchodné a kancelárske priestory s apartmanovým bývaním na najlepšej adrese v Michalovciach ?

Ak ste kladne odpovedali na ktorúkoľvek otázku, ponúkam vám do pozornosti túto nehnuteľnosť.

Murovaná - architektonický zaujímavá a technický prepracovaná troj - podlažná stavba s obytným podkrovím je súčasťou NÁMESTIA OSLOBODITEĽOV v Michalovciach. Výstavba bola zrealizovaná v roku 2000. Použité murivo - tehla Porotherm, osadené drevené eurookná, zateplenie PPS doskami. Každé poschodie má vlastné hygienické zariadenie a nehnuteľnosť je pripojená na všetky inžinierské siete. Zriedkavou prednosťou je vlastný plynový kotol, ktorý zaručuje nízke mesačné náklady na vykurovanie.

Prízemie ponúkanej nehnuteľnosti dlhodobo využíva seriózny klient, ktorý má aj naďalej záujem o prenájom. Horné poschodia ponúkajú možnosť zriadenia luxusných kancelárií pre advokátov, finančných poradcov, realitné kancelárie, ale v neposlednom rade pre všetkých, ktorý si potrpia na vyšší štandard v celkovom ponímaní.

Každé poschodie s úžitkovou plochou 86 m2 má krásny výhľad priamo na pešiu zónu. Veľkým bonusom sú súsediace obchody, inštitúcie, terasové kaviarne, polliklinika a hotel JALTA.

Videoprezentácia vám napovie viac: https://youtu.be/j8NDzcZd6aQ

CENA VECOU KOREKTNEJ DOHODY.

Pre ďalšie informácie ma kontaktujte prosím v pracovných dňoch v čase od 9.00 - 17.00 hod.telefonický: t.č. 0907 925 636, mailom: holotova@diamondreality.sk, alebo osobne v kancelárií na ul.26.novembra 1 v Humennom.

Som váš realitný maklér a v spolupráci s mojimi kolegami z odboru právneho, ekonomického a hypotekárneho som pripravená riešiť všetky vaše otázky týkajúce sa nového bývania, predaja, alebo prenájmu vašej nehnuteľnosti. Autorizovaná kúpna zmluva , vybavenie finančných prostriedkov na kúpu nehnuteľnosti, Znalecký posudok,homestaging, Návrh na vklad, videoprehliadka a prepis energií je pre mňa samozrejmosťou. Zbavte sa neistoty, rizika a množstva vybavovačiek a preneste ich na profesionálov, ktorí sú pripravení v tomto náročnom procese vás v plnej miere zastúpiť.