Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 783 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Janka Masaryková
janka@solidnebyvanie.sk
0915 827 672

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom alebo chalupa v pokojnej obci, Michalová

Typ
Predaj
Okres
Brezno
Mesto
Michalová
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
160 m2
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
28.09.2019
Aktualizované
04.12.2019
Janka Masaryková Solídne Bývanie, spol. s r.o.
Kontaktovať makléra 0915 827 672

Popis nehnutelnosti

Dom v obci Michalová je určený na trvalé bývanie, alebo na rekreáciu ako chalupa. Dom je v pôvodnom stave, vymenená bola nová strecha, plastové okná na prízemí, v blízkej dobe budú vymenené okná aj na poschodí.

>>>Základné údaje> Niečo o obci