Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
308 615 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc.
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Historický objekt - ZEMIANSKA KÚRIA v okrese Nové Zámky s pozemkom 4830 m2

Typ
Predaj
Okres
Nové Zámky
Ulica
Michal nad Žitavou
Typ nehnuteľnosti
Historické objekty
Plocha priestoru
200 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
31.01.2020
Aktualizované
25.03.2020
Ing. Zuzana Mangundová, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka zaujímavú nehnuteľnosť v tichej obci neďaleko Levíc - 8,5 km a 27 km vzdialenej od Nitry. Objekt zemianskej kúrie je poznačený nevhodnými stavebnými úpravami z minulosti, ale stále sú čitateľné jeho architektonicko - historické hodnoty, umožňujúce ukončiť rekonštrukciu do jeho barokovo-klasistickej podoby. Stavba je momentálne po náročnej rekonštrukcii strechy a je potrebné rekonštrukciu celej stavby dokončiť. Na pozemku sa nachádza aj stavba menšej hospodárskej budovy. Nachádza sa na krásnom rovinatom pozemku v centre obce, ktorý je priamo pri prístupovej komunikácii a z druhej strany pozemok hraničí s mŕtvym ramenom rieky. Na ďalšie Vaše otázky Vám v prípade záujmu odpovieme telefonicky, alebo osobne pri obhliadke objektu.

Kontakt: 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk