Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 601 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Edit Chrenko
chrenko@chateaureality.sk
0905329399

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ Kompletne rekonštruovaný 2 IZBOVÝ rodinný domček aj s garážami , hospodárskymi budovami a s veľkým 2361 m2 pozemkom v centre Malých Dvorník len 2 km od Dunajskej Stredy

Typ
Predaj
Ulica
Hlavná
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
90 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
29.10.2021
Aktualizované
18.05.2022
Cena 165 000,00 €
Edit Chrenko Chateaureality

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj malebný 2 izbový rodinný domček s veľkým prekrásnym pozemkom v strede Malých Dvorník , Dom je postavený z tehál na veľkom pozemku v jednom celku,ktorý je kvalitne izolovaný -vhodné aj pre rodinné domy, pre domy viac- generačné, prípadne domáce zvieratká psov , koníky, Malé Dvorníky , Plocha: pozemku 2361m2.
Cena po dohode s majiteľmi len pre vážnych záujemcov . Dom bol zrekonštruovaný pred 10 rokmi. Plynové kúrenie, podlahy laminátové , kúpeľňa , toaleta, obývacia izba spojená s kuchyňou a samostatná spálňa a predsieň.Vodovod vlastná studňa a žumpa je na dvore, avšak kanalizačné prípojky sú pri dome.
Znížená cena nehnuteľnosti aj s rodinným domčekom s garážami a vedľajšími hospodárskymi budovami, krásnymi tujami a skrytým altánkom na dvore na letné príjemné posedenie.

Pozemok sa skladá zo zastavenej plochy a nádvoria a zo záhrady . Celý pozemok je oplotený,
Keďže nehnuteľnosť má veľký pozemok, dá sa rozdeliť pozemok na domček a 800 m2 pozemkom a ostatný pozemok 1661 m2 na vybudovanie nového domu.
Hypotekárneho úveru, s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Ďalšie informácie Vám radi poskytneme pri obhliadke. Volajte 6 dní v týždni od 9,00 do 19,00 na mobilný telefón na makléra : 0905 329 399 PhDr. Chrenko Edit
email : chrenko@chateaureality.sk