Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
326 094 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Viera Šoltisová
soltisova@vasereality.sk
0915317054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predám apartmánový dom 114 m2, balkón, terasa, Mengusovce

Typ
Predaj
Okres
Poprad
Mesto
Mengusovce
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
114 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
02.01.2021
Aktualizované
25.02.2021
Ing. Viera Šoltisová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY  s.r.o. - realitná kancelária - Ponúkame Vám na predaj priestranný, 3 izbový apartmánový dom v radovej zástavbe  v obci Mengusovce. Obec sa nachádza   na južnom úpätí Vysokých Tatier, odkiaľ je blízko do mesta Svit (4 km), mesta Poprad (11 km) a do Vysokých Tatier - Štrbské Pleso (10 km).  Byt pozostáva na prízemí: zo vstupnej chodby, z ktorej sa vchádza do toalety a obývačky s kuchyňou a jedálňou, schodiskom.  Na poschodí: sú 2 veľké izby s balkónom, každá so samostatnou kúpeľňou a WC.  Pred apartmánom je terasa s posedením a  parkovacím miestom. Nehnuteľnosť sa nachádza  v areály oploteného pozemku. Tiché  a pekné prostredie. Nehnuteľnosť je vhodná pre rekreačné bývanie.

Parametre:

Podlahová plocha 114 m2

Balkón: 10,26 m2

Tereasa: 14 m2

Rok kolaudácie: 2015

Prípojky: voda kanalizácia, elektrina

Cena: 198500,- EUR

Kontakt: 0915317054,    email: soltisova@vasereality.sk       ID č.:179228Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.

Vzhľadom na aktuálnu situáciu (COVID-19) a na základe Opatrenia ÚVZ SR obhliadky realizujeme samozrejme za dodržania prísnych hygienických opatrení (rúška, rukavice, vzdialenosť). Dbáme na Vaše aj naše zdravie, a preto poprosíme  klientov, aby taktiež dodržali hygienické opatrenia.