Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
319 036 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Zuzana Mangundová
mangundova@vasereality.sk
0915753000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

EXKLUZÍVNA PONUKA - Rodinný dom 4 +1, Melčice - Lieskové, Dolina, pozemok 1500 m2

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Melčice
Ulica
Dolina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
180 m2
Typ stavby
Kvádrová
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
27.07.2020
Aktualizované
29.09.2020
Zuzana Mangundová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

REZERVOVANÉ*** VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj priestranný jednopodlažný, samostatne stojaci rodinný dom vo vyhľadávanej pokojnej lokalite - v Melčickej doline. Rodinný dom je podpivničený so vstavanou garážou v suteréne. Momentálne je obývané prízemie rodinného domu, kde sa nachádza veľká chodba, 4 veľké samostatné nepriechodné izby, kúpeľňa s vaňou, samostatné WC s umývadlom, priestranná kuchyňa v veľkou komorou. Dom je napojený na verejný vodovod, elektrinu. Verejná prístupová komunikácia vedie až k domu. K domu prináleží väčší rovinatý, udržiavaný pozemok.

Ďalšie informácie získate v RK. Kontakt: Ing. Zuzana Mangundová, RSc., tel.: 0915 753 000, mail: mangundova@vasereality.sk 

ID zákazky: 178801