Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
336 562 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Zuzana Mangundová, RSc
mangundova@vasereality.sk
0915 753 000

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Veľký pozemok v Melčickej doline, 23.394 m2 NAJLEPŠIA CENA

  • Pozemky, Predaj, Trenčín, Melčice | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Melčice
Ulica
Melčická dolina
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
23394 m2
Pridané
29.01.2021
Aktualizované
18.10.2021
Cena 6,50 €/m2
Ing. Zuzana Mangundová, RSc VAŠE REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0915 753 000

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária Vám ponúka na predaj veľký pozemok ktorý má vstup z mapovanej obecnej komunikácie, cca 50 m od rodinných domov. Možnosť napojenia na elektrinu, v blízkosti sa nachádza verejný vodovod.  Pozemok je na začiatku mierne svahovitý, potom prechádza skoro do roviny. Je vhodný pre záujemcu o vytvorenie rodinnej farmy s možnosťou výstavby rodinného a domu a priľahlých hospodárskych objektov (aktuálna zmena územného plánu na toto využitie).  Ďalšie informácie priamo v RK.  Kontakt: Zuzana Mangundová, mail: mangundova@vasereality.sk, tel. 0915 753 000.

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky