Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
306 823 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok pre 4 rodinné domy Melčice Lieskové

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Melčice
Mestská časť
Zemianske Lieskové
Ulica
Melčice
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
2772 m2
Pridané
26.08.2019
Aktualizované
14.02.2020
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

 VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj pozemky o rozlohe 2772 m2 - pre 4 rodinné domy. K pozemkom vedie asfaltová prístupová cesta. IS na hranici pozemku. Pozemok sa nachádza v tichom prostredí obce Melčice-Lieskové. Obec disponnuje veľmi dobrou občianskou vybavenosťou. Škola, škôlka, potraviny, stavebniny, futbalové ihrisko, pohostinstvo, autobusová zastávka, cca 15 km do Trenčína a 15 km do Nového Mesta. Neďaleko výjazd na dialnicu. Obec je veľmi tichá v krásnom prostredí s pribúdajúcimi novostavbami a mladými rodinami. Pozemok je vhodný pre firmy, ktoré sa zaoberajú výstavbou novostavieb. Cena 82 500 € ( cca 28€/ m2)

Kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939    Email: trencanova@vasereality.sk         ID: 177652

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Ďalších viac ako 500 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky