Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
271 690 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Alena Vančová
vancova@vasereality.sk
0904854774

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom - hospodárska usadlosť, 3564 m2

Typ
Predaj
Okres
Trenčín
Mesto
Melčice
Ulica
Dolina
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
08.03.2018
Aktualizované
21.09.2018
Ing. Alena Vančová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY - realitná kancelária ponúka na predaj rodinný dom s hospodárstvom v krásnom prostredí Melčickej Doliny. Na pozemku o celkovej výmere 3564 m2 sa nachádzajú viaceré stavby:

Rozostavaná novostavba v štádiu hrubej stavby. Zastavaná plocha 10,5x10,9. Jedná sa o poschodový dom s celkovým podpivničením. Na prízemí je plánovaná obývacia izba prepojená s kuchyňou, samostatná izba, WC a kúpeľa. Poschodie pozostáva z troch izieb s WC. V pivničných priestoroch je plánovaná garáž s úžitkovými miestnosťami.

Pôvodný dom z nepálenej tehly. Prešiel rozsiahlou renováciou. Pristavená vstupná chodba, garáž a kotolňa. Kvalitný kotol na tuhé palivo a elektriku, kompletne nové elektrické rozvody. Dom je plne obytný a pozostáva z kuchyne, komory, WC a kúpeľne a dvoch samostatných izieb.

Hospodárska budova s pôdorysom približne 7,5 x 6 m s kompletnou prípravou na chov úžitkových zvierat. 

Celá nehnuteľnosť je zaujímavá a ideálna pre človeka so záujmom o chov zvierat, pestovanie. Možnosť dokončenia domu podľa vlastných predstáv. Krásne prostredie Melčickej doliny v priamom kontakte s lesom a krásnym výhľadom na okolitú prírodu. 

Dom je napojený na elektrickú energiu, obecný vodovod, vlastná studňa, žumpa. 

Časť pozemku o výmere 1200 m2 je možné využiť na prípadnú stavbu ďaľšieho rodinného domu alebo samostatný odpredaj. 

Viac informácií Vám radi poskytneme na čísle 0904 854 774, prípadne mailom: vancova@vasereality.sk., ID ponuky: 175731

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky.