Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Michal Štetina
stetina@karinpartners.sk
0944 740 586

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

VÝNIMOČNÁ INVESTIČNÁ PONUKA - PENZIÓN V MEDZILABORCIACH NA PREDAJ

Typ
Predaj
Mesto
Medzilaborce
Ulica
Medzilaborce
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
400 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
08.01.2022
Aktualizované
10.01.2022
Cena 189 900,00 €
Michal Štetina KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0944 740 586

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj výnimočnú investičnú nehnuteľnosť - nádherný zabehnutý penzión, ktorý sa nachádza v tichom prostredí pri lese, v okrajovej časti malebnej obce Oľka. Je to ideálne miesto pre rodiny s deťmi, priateľov, známych, s ktorými môžete prežiť množstvo príjemných a pohodových chvíľ v súkromí, ktoré ponúka čaro vidieka a krása okolitej prírody. Penzión leží na pozemku o výmere 7910 m2, ktorý je pravidelne udržiavaný a okolie dopĺňa výsadba okrasných drevín. 

R.D. La Ganipera je zariadená v poľovníckom štýle.
R.D. La Ganipera ponúka 3 apartmány s celkovou kapacitou 20 lôžok. 

1. apartmán:
spálňa: 1x manželská posteľ
spoločenská miestnosť: 1x manželská posteľ, 2x jednolôžková posteľ
vybavenie: 1x kúpelňa, wc, sprchovací kút, rohová vaňa, sušič, stojan na sušenie prádla, žehlička, uteráky, samozrejmosťou je wifi, príp. internet zdarma

2.apartmán:
spálňa: 1x manželská posteľ
spoločenská miestnosť: 1x manželská posteľ, 2x jednolôžková posteľ. 2x jednolôžková posteľ
vybavenie: 1x kúpelňa, wc, sprchovací kút, rohová vaňa, sušič, stojan na sušenie prádla, žehlička, uteráky, samozrejmosťou je wifi, príp. internet zdarma

3. apartmán:
slúži na krátkodobé ubytovanie, luxusne zariadené podkrovie
1x manželská posteľ, LCD televízor, kožený gauč, stolík s ratanovými kreslami, 1x kúpelňa so sprchovacím kútom, WC a veľkou rohovou vaňou

4. Chesterfield salónik
Ponúkame salónik na zábavu, oslavy, diskotéky, posedenie a relax

5. Spoločenská miestnosť
Je zariadená v poľovníckom štýle: bar, kávovar, kuchyňa, LCD TV, gauč, veľký kožený gauč, kozub

V celom penzióne je zavedená elektrina, voda je obecná, no k dispozícii je aj studňa. Súčasťou je aj internet, kúrenie je elektrické - tepelné čerpadlo, klíma, odpad je vedený do žumpy. 

Cena je nastavená na 189 900€, dostupnosť penziónu je ihneď. Pre viac fotiek kontaktuje prosím makléra.

V cene je zahrnutý kompletný profesionálny realitný servis - kúpna zmluva, kolok, prevod energií, návrh na vklad, odovzdanie nehnuteľnosti, ako aj realitné a finančné poradenstvo.


Financovanie nehnuteľnosti Vám bezplatne zabezpečíme podľa aktuálnych ponúk bánk, prostredníctvom našich certifikovaných finančných konzultantov s licenciou od NBS.

Hypotéku si môžete predbežne prepočítať na tomto linku:
https://lnk.sk/opxw

KONTAKT:
Michal Štetina
0944 740 586
stetina@karinpartners.sk