Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
318 476 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc. Ladislav Šosták
ladislav.sostak@diamondreality.sk
+421 911 337 969

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ RODINNÝ DOM / CHALUPA, MEDZEV - GRUNT

Typ
Predaj
Mesto
Medzev
Ulica
Grunt
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
100 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
11.09.2020
Aktualizované
11.09.2020
Bc. Ladislav Šosták Diamond Reality
Kontaktovať makléra +421 911 337 969

Popis nehnutelnosti

Bc. Ladislav Šosták a Diamond Reality vám ponúka na predaj rodinný dom alebo chalupu, v krásnom mestečku v Medzeve.


>>>VIDEOOBHLIADKU si môžete pozrieť skopírovaním tohto linku do vášho prehliadača : https://youtu.be/js09l2KQWXo
Ak túžite po tichu uprostred prírody, kde pokoj je na dennom poriadku, tak rozhodne tento domček bude pre vás ako stvorený . Nachádza sa v krásnom mestečku v Medzeve, ktoré je vzdialené len 30km od Košíc. Konkrétne tento dom sa nachádza v pôvodnej časti mesta na Grunte, ktoré je obývané ešte pôvodnými obyvateľmi, ale postupne sa generácie zamieňajú. Táto časť mesta je vzdialená od hlavného ťahu a preto patrí k pokojným častiam mesta.


Samotný dom stojí na pozemku s výmerou 627m2 a je v pôvodnom stave, avšak v skvelej kondícii. V dome aktuálne nájdete vstupnú chodbu, hlavnú spálňu s kachľovou pecou, kuchyňu odkiaľ sa dostanete do kúpelne a komory (viď pôdorys) a veľkú izbu s kachľovou pecou o rozlohe 30m2, ktorú je možné rozdeliť na dve menšie miestnosti. Samotný dom má úžitkovú plochu 70m2 a prístavba za domom cca 30m2. V prístavbe je možné vybudovať ďalšiu miestnosť, prípadne letnú kuchyňu.


Dom na napojený na všetky inžinierske siete, kanalizáciu, elektriku, obecnú vodu, studňu, plyn, ktorým je dom vykurovaný cez gamatky alebo kachľové pece. Na tomto mieste nájdete vytúžený oddych, kde vás nebude rušiť hluk áut, električiek. Okolie celého domu je obkolesené lesmi, kde sa môžete poprechádzať, či ísť na huby. Navyše Medzev ako mesto ponúka svojim obyvateľom kompletnú občiansku vybavenosť, školu, škôlku, obchody, banku, poštu, dostatok pracovných miest, či rekreačných častí.


Tento dom je stvorený pre niekoho, kto sa nebojí priložiť ruku k dielu a dokončiť si dom podľa vlastných predstáv. Cena tohto domčeka je 45 990 eur vrátane provízie a všetkých poplatkov spojených s prevodom nehnuteľnosti. Verím, že vás tento domček zaujal a v prípade záujmu ma neváhajte kontaktovať na čísle 0911 337 969