Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Pozemok v meste Veľký Šariš

Veľký Šariš Arrow

Pozemky Hnevlivá dolina, Prešov

Prešov, Levočská Arrow

Pozemok na predaj

Prešov Arrow

PREŠOV-NIŽNÁ ŠEBASTOVÁ, EXKLUZÍVNY STAVEBNÝ POZEMOK, 1321 m2

Prešov, Lúčna Arrow

ZNÍŽENÁ CENA! Lukratívny pozemok,kom. využitie,4536 m2,Solivarská, PO

Prešov, Solivarská Arrow

POZEMOK, ZÁBORSKÉ, PREŠOV, MHD V OBCI, VÝBORNÁ DOSTUPNOSŤ NA DIAĽNICU

Záborské, Záborské Arrow