Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
359 778 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Beáta Belišová
iqreal.belisova@gmail.com
0948343830

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Hľadáte priestory pre Vašu dielňu/ firmu kde sa môžete ihneď nasťahovať?

Typ
Prenájom
Okres
Prešov
Mesto
Medzany
Typ nehnuteľnosti
Komerčné priestory
Plocha priestoru
185 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Pridané
20.02.2023
Aktualizované
10.05.2023
Cena 690,00 €/mes.
Beáta Belišová IQReal

Popis nehnutelnosti

12km od Prešova,5 min zo Župčan,8km od Sabinova Vám ponúkame na prenájom komerčné a prevádzkové priestory v Medzanoch. Kompletne rekonštruovanú halu,pripravenú pre Vašu firmu.
Hala má dva vstupy- veľké garážové brány,jedna je aj s menšími dverami. Podlahy priemyselné-leštený betón, strop zateplený,opláštený kompozitnými doskami.Od apríla bude dokončené aj zázemie-kuchynka s wc.
Plocha: úžitková 185m2 -9,5 x 19,5m2
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia. Cena 690 €/mesiac mesiac energií.
Siete: elektrina(vlastný merač),voda a kanál

Radi Vás privítame na obhliadke.Volajte 0948 343 830,mail: iqreal.belisova@gmail.com