Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
345 781 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Veronika Hýllová
skvarekova@rrd.sk
0908664729

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervovaný-3 - izbový zrekonštruovaný byt na Severe. Exkluzívne

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Mestská časť
Sever
Ulica
Kozmonautov
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
73 m2
Celková plocha
73 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
3
Pridané
16.05.2022
Aktualizované
24.06.2022
Cena 152 000,00 €
Mgr. Veronika Hýllová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj slnečný 3 izbový byt v mestskej časti Sever o úžitkovej ploche 73 m2.

Dispozične pozostáva zo vstupnej priestrannej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne,detskej izby, kúpelne a samostatného WC. Nehnuteľnosť je zrekonštruovaná- murované jadro, podlahy a dlažba, kuchynská linka, ele. rozvod, omietky.

K bytu prináleží priestranný balkón a pivnica v suteréne bytového domu.

Orientácia S/J/.

V blízkosti komplexná občianska vybavenosť.

Mesačné náklady 170Eur/3os.

Predáva sa vrátane vkusného prezentovaného zariadenia.

Voľný dohodou.

V uvedenej cene Vám poskytneme kompletný realitný servis predaja, profesionálne poradenstvo a právny servis ( vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností) a zabezpečíme Vám výhodný hypotekárny úver.

Bližšie informácie Vám rada poskytne Mgr. Veronika  Hýllová, tel: 0908 664 729, skvarekova@rrd.sk, skvarekova.veronika@gmail.com