Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 593 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Veronika Hýllová
skvarekova@rrd.sk
0908664729

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

4 izbový byt v Záturčí po rekonštrukcii

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
4
Pridané
10.02.2021
Aktualizované
14.02.2021
Cena 1,00 €
Mgr. Veronika Hýllová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Naša realitná kancelária spostredkuje predaj veľkometrážneho 3-izbového bytu, dispozične zmeneného na 4-izbový v mestskej časti Záturčie.Svojou rozlohou 78m2 sa nachádza na 1.vom poschodí panelového bytového domu s výťahom.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne, obývacej izby, spálne,dvoch detských izieb, kúpelne spojenej s WC.

Nehnuteľnosť je zrekonštruovaná- plastové okná, murované jadro, podlahy, kuchynská linka, ele. rozvod, omietky, dvere, znížené stropy s bodovým led osvetlením v kuchyni.

K bytu prináleží balkón a pivnica v suteréne bytového domu.

Orientácia V/Z- slniečko po celý deň.

Disponuje vstavanou skriňou vo vstupnej chodbe a v spálni ,novou kuchynskou linkou vyrobenou na mieru so zabudovanými spotrebičmi.

Predáva sa vrátane prezentovaného zariadenia, resp podľa dohody.

Mesačné náklady 150 Eur/ mesiac vrátane elektriny.

Byt sa nachádza v príjemnej lokalite s kompletnou občianskou vybavenosťou- MHD, škôlka, obchody, blízkosť do centra mesta.

Voľný dohodou.

Odporúčam vidieť.

V uvedenej cene Vám poskytneme kompletný realitný servis predaja, profesionálne poradenstvo a právny servis ( vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností) a zabezpečíme Vám výhodný hypotekárny úver.

Bližšie informácie Vám rada poskytne Mgr. Veronika Hýllová, tel: 0908 664 729, skvarekova@rrd.sk, skvarekova.veronika@gmail.com