Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 618 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Huličiar
huliciar@rrd.sk
0915982394

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Záhradná Chatka Martin - Stráne

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Mestská časť
Stráne
Ulica
Strane
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
20 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
24.10.2021
Aktualizované
11.05.2022
Cena 45 000,00 €
Martin Huličiar Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj záhradnú chatku na pozemku o výmere 428m2 v vo výlučnom vlastníctve majiteľa. Pozemok je mierne svahovitý dolnú hranicu lemuje potok. Chatka je z murovaným základom celá podpivničena obytná časť je drevená. Podlahová plocha je cca 20m2. Voda a aj elektrika je funkčná a je súčasťou chatky s vlastnými meračmi spotreby. Vstup k nehnuteľnosťi je bez problémov možný aj autom. 


Bližšie informácie Vám rád poskytne:
Martin Huličiar na tel.čísle 0915982394 email:huliciar@rrd.sk, martin.hulo@gmail.com


© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitného makléra  zo spoločnosti Real Reality Development, s.r.o.