Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
334 899 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Miriama Kalusová
miriamakalusova@maxareality.sk
0917 612 665

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rekreačná chata - Podháj-Stráne okres Martin

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Typ nehnuteľnosti
Chaty a rekreačné objekty
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Dobrý
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
07.02.2017
Aktualizované
07.02.2017
Cena 0,00 €
Miriama Kalusová MAXA REALITY s. r. o.
Kontaktovať makléra 0917 612 665

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj zariadenú chatu v lokalite Podháj-Stráne . Chata má murovaný základ a  obklad chaty je z tatranského profilu. Okná na chate sú drevené. Strecha je sedlová a plechová. Prízemie chaty tvorí kuchyňa, miestnosť s krbom, kúpeľňa, vstupná veranda a zimná terasa, spojovacia miestnosť. V kúpeľni sa nachádza sprchovací kút, práčka, radiátor. Z najväčšej miestnosti v ktorej je krb sa nachádzajú vejárové schody, ktoré vedú na poschodie. Na poschodí sa nachádzajú 3 miestnosti bez dverí a dve terasy. Všetky miestnosti sú obložené tatranským profilom. Jedna z tých teraz na poschodí je zasklená. Cesta k chate je asfaltová. Pozemok je oplotený. Za chatou sa nachádza ovocný sad a altánok spojený s letno kuchyňou. V letnej kuchyňa je kuchynská linka, plynový sporák, chladnička s mrazničkou. Parkovanie je vo dvore na 2 samostatné státie. Elektrika je nanovo urobená, nové hodiny na 220 V. Pozemok je zatrávnený. Pred chatou je skalka s rôznymi kvetmi. Situovaná je v tichom a peknom prostredí. Cena 0 € Bližšie informácie Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0917 612 665 alebo na e-maile: miriamakalusova@maxareality.sk. ID ponuky: 22352