Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
247 980 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Martin Weiss maklér
Martin Weiss
martin.weiss@weissreal.sk
+421 917 857 728

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj, 2-izbový zrekonštuovaný byt, Martin - Podháj

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Ulica
Jána Goliana
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
57 m2
Celková plocha
57 m2
Stav objektu
úplne prerobený
Počet izieb
2
Pridané
12.01.2018
Aktualizované
16.01.2018
Martin Weiss Realitný maklér
Kontaktovať makléra +421 917 857 728

Popis nehnutelnosti

405096

Ponúkame Vám na predaj 2-izbový útulný byt, nachádzajúci sa na druhom z troch poschodí, situovaný v časti Podháj v Martine.

Byt prešiel kompletnou rekonštrukciou. Spravené boli stupačky, elektroinštalácia, v celom byte boli osadené plastové okná. V predsieni a kúpeľni bola položená keramická a vo zvyšku bytu plávajúca podlaha. V celom byte boli ostierkované steny. V roku 2016 bol tiež zrekonštruovaný bytový dom, ktorý bol zateplený, bola spravená nová strecha a dorobené balkóny.

Dispozične pozostáva z predsiene a chodby, z ktorej sa po ľavej strane dostaneme do kúpeľne spolu s WC, po pravej do obývačky a keď prejdeme chodbou, dostaneme sa do kuchyne. Z kuchyne vedú dvere do spálne, z ktorej sa dá dostať na nový balkón.
Orintácia bytu je V/Z a jeho podlahová plocha spolu s balkónom je 57m². K bytu prináležia dve pivnice v suteréne bytového domu.

Lokalita poskytuje dobrú občiansku vybavenosť s ľahkou dostupnosťou centra mesta.ILUSTRAČNÝ PRÍKLAD FINANCOVANIA:

Kúpna cena 62.900,- €
Hypotekárny úver: 50.000,- €
Splátka 169,93 € pri úrokovej sadzbe 1,39% na 30 rokov.

Nevyhovuje Vám takýto model financovania? Zavolajte a nájdeme riešenie aj pre Vás.

Žiadne poplatky navyše. V cene je zahrnutý kompletný právny servis, odborné poradenstvo o možnostiach financovania, sprostredkovanie úveru je u nás zdarma.

V prípade záujmu kontaktujte svojho osobného makléra 0917 857 728.