Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Veronika Hýllová
skvarekova@rrd.sk
0908664729

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj 2 izbového bytu v Centre

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
56 m2
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Pridané
01.08.2022
Aktualizované
01.08.2022
Cena 117 000,00 €
Mgr. Veronika Hýllová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Naša realitná kancelária sprostredkuje predaj 2 - izbového bytu v centre Martina, v  zrekonštruovanom trojpodlažnom zateplenom bytovom dome.

Rozloha bytu predstavuje 56 m2, s orientáciou na J.

Dispozične pozostáva zo vstupnej chodby, kuchyne,obývacej izby, spálne, kúpeľne a samostatného WC.

Nachádza sa na druhom poschodí bez výťahu.

Veľkou devízou nehnuteľnosti je jeho poloha,či južne orientovaný dobudovaný priestranný balkón poskytujúci slnečné lúče skoro počas celého dňa. 

Je vhodný pre začínajúci pár ako miesto pre spoločný štart, prípadne ako výborná investičná nehnuteľnosť pre následný prenájom.

K bytu prináleží pivnica v suteréne.

Odporúčam vidieť.

Voľný dohodou.

Nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

V tesnej blízkosti komplexná občianská vybavenosť.

V uvedenej cene Vám poskytneme kompletný realitný servis predaja, profesionálne poradenstvo a právny servis ( vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností) a zabezpečíme Vám výhodný hypotekárny úver.

Bližšie informácie Vám rada poskytne Mgr. Veronika Hýllová, tel: 0908 664 729, skvarekova@rrd.sk, skvarekova.veronika@gmail.com