Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
244 925 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Sušienková Radoslava
info@realityholding.sk
0917 206 206

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Reality holding+ ponúka Martin 3 izbový byt na predaj

Typ
Predaj
Mesto
Martin
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
65 m2
Typ stavby
Panelová
Pridané
14.02.2017
Aktualizované
13.08.2017
Sušienková Radoslava Reality holding+ s.r.o.
Kontaktovať makléra 0917 206 206

Popis nehnutelnosti

Reality Holding + vám ponúka Na predaj 3 izbový byt na sídlisku Ľadoveň v Martine. Užitková plocha 65m2, k dispozícii: pivnica, výťah, balkón. Bytový dom zateplený,na byte vymenené plastové okná. Na chodbe je vstavaná skriňa. Oddelené wc. Nachádza sa na 2. podlaží z 8. Vybavíme pre vás najvýhodnejší úver. Kúpou tejto nehnuteľnosti získate poukaz na Kanárske ostrovy! Energetická trieda: D. Ev. číslo: 117403 Kontakt: 0917 206 206. Ďalších 7000 ponúk nájdete na www.realityholding.sk a ako BONUS vám ku kúpe dáme Kanárske ostrovy zdarma.Popis loklity: Lokalita s kompletnou občianskou vybavenosťou.Do centra mesta 10 min kludnou chôdzou.
V blízkosti sa nachádzajú Jahodnícké háje.