Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
325 655 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom 4 izbový byt v novom rodinnom dome, Malženice.

  • Ponuka je bez obrázkov.

Typ
Prenájom
Okres
Trnava
Mesto
Malženice
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
100 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
19.02.2021
Aktualizované
27.02.2021
Cena 200,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom 4 izbový byt v novom rodinnom dome v obci Malženice (8 km od Trnavy). Jedná sa o novostavbu rodinného domu, kde sa prenajíma celé poschodie - ako samostatná bytová jednotka. Dispozícia: 3 samostatné izby, obývačka spojená s kuchyňou, veľká kúpeľňa s rohovou vaňou a WC. Byt sa prenajíma zariadený. Možnosť parkovania auta pred domom. Pokojná lokalita, vhodná na vychádzky v prírode. Obec s kompletnou občianskou vybavenosťou a dosptupnosťou do Trnavy.


Cena prenájmu je 200 EUR za 2 izby + kúpeľňa. Cena je vrátane všetkých energií. Dohoda možná! Výška jedného nájmu sa platí ako depozit. Pri obývaní celého poschodia by cena vzrástla - je to na dohode s majiteľom. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.