Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
323 895 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rezervované!Vianočná zľava 5000 eur!!! Video, 3D obhliadka! Na predaj novostavba pri Nitre Malý Lapáš

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
92 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
27.11.2019
Aktualizované
31.12.2020
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Diamond Reality Nitra Vám ponúka na predaj 4-izbovú novostavbu v Malom Lapáši, kúsok od Nitry.
Dom sa nachádza v tichej ulici medzi rodinnými domami. Zastavaná plocha 125 m2. Úžitková plocha 92 m2. Plocha pozemku:377m2. K domu vedie obecná cesta. Dispozičné riešenie: priestranná vstupná chodba, technická miestnosť, wc, kúpeľňa buď na vaňu alebo sprchovací kút, kuchyňa so špajzou prepojená s obývačkou. Vedľa vchodu spálňa plus dve detské izby uprostred so šatníkom. Stavebný materiál Porfix biely, väzníkový krov Kon-truss,betónová škridla Terran Danubia Carbon Evo,okapový systém, plastové okná 5 komorové 3 sklo farba antracit, komín Schiedel Stabil, vnútorné aj vonkajšie stierky, kúrenie zabezpečené tepelným čerpadlom, predpríprava na krb. Dom je napojený na siete: elektrina, obecná voda, žumpa. Cena po zľave 120000 eur. Nízke mesačné náklady 60 eur! Vianočná zľava až vo výške 5.000 eur.


Video: https://youtu.be/Jxnm6c7TwYs

3D obhliadka: https://my.matterport.com/show/?m=w7G1VpLnrRZ


Možnosť dokončenia na kľúč. V cene máte kompletný právny sevis zaručený advokátom, poplatky u notára, na katastri. V prípade financovania cez naše hypotekárne centrum znalecký posudok zadarmo. Volajte ešte dnes na číslo 0908133421.