Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
294 332 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

3 x rezervované!Na predaj rodinný dom Malý Lapáš za skvelú cenu

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
105 m2
Stav objektu
Vo výstavbe
Pridané
03.05.2019
Aktualizované
15.08.2019
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj rodinný dom v obci Malý Lapáš v tichej, kľudnej časti obce v blízkosti lesa. Výmera pozemku ideálnych 566 m2. Inžinierske siete: elektrina, voda. K domu vedie obecná cesta. Ide o murovaný rodinný dom pozostávajúci z dennej a nočnej časti. V dennej časti je kuchyňa prepojená s kuchyňou, špajzou, s krbom, v nočnej časti sa nachádza spálňa a dve detské izby. V kúpelni je k dispozícii vaňa aj sprchovací kút. Pri vchode samostatné wc pre hostí. Technická miestnosť je tiež samozrejmosťou. Dom je v štádiu výstavby, termín dokončenia september 2019. Predáva sa vo fáze holodomu (stierky, podlaha, elektrické rohože, plastové okná Salamander - 5 komorové, trojsklo, betónová škridla Terran, dom bude napojený na siete s revíziami, zvonka zaizolovaný s 15 cm polystyrénom). Možnosť dokončenia na kľúč. Cena 129 000 eur. V prípade financovania cez naše hypotekárne centrum znalecký posudok a poplatok na katastri vo výške 66 eur ZADARMO. Neváhajte a ozvite sa na túto skvelú ponuku ešte dnes na číslo 0908133421.