Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 964 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Veronika Hýllová
skvarekova@rrd.sk
0908664729

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Výhradne u nás 3 izbová novostavba rodinného domu na Malom Čepčíne

Typ
Predaj
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
70 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
12.01.2022
Aktualizované
12.01.2022
Cena 160 000,00 €
Mgr. Veronika Hýllová Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj novostavbu  rodinného domu typu bungalov v obci Malý Čepčín. Rozlieha sa na pozemku o veľkosti 593m2, predáva sa vrátane príjazdovej cesty o výmere 248m2.

Tento dom je situovaný v pokojnej a ničím nerušenej lokalite. Oblasť ponúka prekrásnu zelenú prírodu a je určená pre jej milovníkov s možnosťou vychádzok do okolia. Určený na trvalé bývanie prípadne na rekreáciu.

Moderne riešený 3 izbový bungalov dispozične pozostáva zo zádveria, technickej miestnosti, kúpelne s WC, kuchyne prepojenej s obývačkou, a dvoch samostatných izieb. z obývačky je zabezpečený výstup na terasu.

Dom sa ponúka vo fáze ukončenia HOLODOM s možnosťou dokončenia podľa vlastných predstáv.

Napojenie na vodovod, elektrinu a žumpu.

Kúrenie podlahové teplovodné, náklady 70 Eur/mesiac.


Odporúčam vidieť.

Táto nehnuteľnosť nemá vypracovaný energetický certifikát.

V uvedenej cene Vám poskytneme kompletný realitný servis predaja, profesionálne poradenstvo a právny servis ( vypracovanie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad vlastníckeho práva do katastra nehnuteľností) a zabezpečíme Vám výhodný hypotekárny úver.
Bližšie informácie Vám rada poskytne Mgr. Veronika Hýllová, tel: 0908 664 729, skvarekova@rrd.sk