Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 425 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr. Tatiana Danišovičová
tatiana.danisovicova@diamondreality.sk
0944 328 264

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na prenájom rodinný dom so záhradkou v pokojnej štvrti, Malinovo

Typ
Prenájom
Okres
Senec
Mesto
Malinovo
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
300 m2
Stav objektu
Novostavba
Pridané
06.10.2020
Aktualizované
27.10.2020
Cena 780,00 €/mes.
Mgr. Tatiana Danišovičová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0944 328 264

Popis nehnutelnosti

Na prenájom pokojné bývanie v novostavbe so záhradkou v Malinove. Nadčasovo zariadený rodinný dom v atraktívnej a bezpečnej lokalite, 7 km od Bratislavy. Dom sa nachádza v blízkosti centra, autobusovej zastávky, parku s kaštieľom, školy, škôlky a zdravotného strediska. Sú tu 3 parkovacie miesta priamo pred vstupom. Pozostáva z 3 izieb, podlahová plocha je 110 m2 vrátane priestrannej terasy. Pozemok: 300m2. Dispozícia: 2 plnohodnotné kúpelne, 2 WC. Skvelé dispozičné riešenie a moderný interiér. Nadštandardne veľká kuchyňa s ostrovčekom a jedálňou v otvorenom priestore s obývačkou. Podlahové kúrenie, klimatizácia. V cene je internet, TV a pravidelná starostlivosť o trávnik. Cena je pre 2 osoby. Bez domácich zvierat. Cena prenájmu je 780 € vrátane energií a internetu. Výška 2,5 nájmu sa platí ako depozit. Energetický certifikát nemá. V prípade, ak máte záujem o kúpu alebo predaj nehnuteľnosti, pozrite si prosím ponuku našej realitnej kancelárie. Pokiaľ máte o uvedenú nehnuteľnosť záujem, kontaktujte prosím tel. č. 0944 328 264.