Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 273 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Vlastimil Beseda
vbeseda@bvreal.sk
0918 472 184

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

BV REAL Na predaj 4 rodinný dom 679 m2 Malinová okres Prievidza BV2018

Typ
Predaj
Okres
Prievidza
Mesto
Malinová
Ulica
Pri Háji
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
94 m2
Celková plocha
679 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
07.10.2022
Aktualizované
28.11.2022
Cena 199 000,00 €
Vlastimil Beseda BV REAL PD
Kontaktovať makléra 0918 472 184

Popis nehnutelnosti

Realitný maklér Vlastimil Beseda a realitná kancelária BV REAL ponúka na 4 izbový rodinný dom - novostavbu v obci Malinová, okres Prievidza, v obytnej časti obce, ulica Pri Háji. Pre lepšiu orientáciu odporúčam pozrieť virtuálnu prehliadku.

Dom nie je podpivničený, má jedno nadzemné podlažie a je zastrešený sedlovou strechou, väzníkový krov, izolácia, s betónovou škridlou Bramac. Plastové okná. Kolaudácia bola vykonaná v roku 2016. Dispozičné riešenie - vstupná chodba, 2 x WC, tri izby, kúpeľňa s rohovou vaňou, priestranná obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, špajzou a cez veľké odsúvacie dvere je prístupná krytá terasa s východom na záhradu. Na podlahe je dlažba a laminátová podlaha. V kuchyni je linka do tvaru U, keramický drez, zabudovaná umývačka riadu, sklokeramická varná doska, elektrická rúra, chladnička.

Dom je zateplený, podlahové teplovodné kúrenie s elektrickým kotlom. Tepelná pohoda v izbe na leto je zabezpečená. Elektrický ohrievač teplej vody je doplnený slnečnými kolektormi. Odpad je vedený do žumpy. Plyn nie je dovedený. Elektroinštalácia 230/400V.
Celková výmera pozemku je 679 m2, zastavaná plocha 116 m2, ohraničený betónovým plotom, vstupná brána na elektrické ovládanie. Za domom na záhrade je vŕtaná studňa 22 m, s čerpadlom.

Výhody: príjemné tiché prostredie s dostupnosťou do Nitrianskeho Pravna.
Cena je 199,000 € a konečná, neplatí žiadne poplatky spojené s predajom a prevodom nehnuteľnosti.
Možnosť platby v hotovosti aj na úver. Úver vám vybaví náš hypotekárny špecialista s dlhoročnou praxou.
V cene nehnuteľnosti je okrem sprostredkovania predaja:
- hradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na
- kúpnu zmluvu - poradenstvo / vybavenie financovania mieru (Spolupracujeme so všetkými bankami)
- poistné poradenstvo / poistenie
Aktívne riadime celý predaj, vrátane odovzdania nehnuteľnosti, odpisu meračov a prehlásenie u správcu a dodávateľov energií.

Bližšie informácie a termín obhliadky si môžete zabezpečiť na tel.č. 0918 472 184 emailom: vbeseda@bvreal.sk alebo osobne v kancelárii BV REAL.
číslo zákazky BV2018