Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
320 068 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mária Pihíková
maria@mgreal.sk
0917410211

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Znížená cena .Na predaj rod. dom Malé Uherce.

Typ
Predaj
Okres
Partizánske
Mesto
Malé Uherce
Ulica
neuvedená
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
150 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Pridané
18.05.2020
Aktualizované
14.10.2020
Mária Pihíková MG real, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj  rodinný v obci Malé Uherce okres Partizánske. Dom prešiel rekonštrukciou. Dispozícia: priestranná chodba, kuchyňa prepojená s veľkou jedálňou, 4 obytné izby, kúpeľňa s wc, špajza. Dom je zateplený, kúrenie je zabezpečený plynovým kotlom. K domu patrí garáž a altánok s krbom. TREBA VIDIEŤ. info na tel čísle 0917 410 211