Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
268 936 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Peter Babič
babic@btreality.sk
0905 828 993

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

DOBRÁ PONUKA: 3-IZBOVÝ DOM, POZEMOK 515 m2, MALÉ RIPŇANY

Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
120 m2
Celková plocha
140 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
3
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
11.04.2018
Aktualizované
14.08.2018
Ing. Peter Babič Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0905 828 993

Popis nehnutelnosti

KTO CHCE ZREALIZOVAŤ VÝHODNÚ KÚPU NEHNUTEĽNOSTI ZA VEĽMI DOBRÚ CENU, TOTO JE TÁ PRÍLEŽITOSŤ, NECH SA PÁČI-ČÍTAJTE ! 
Číslo ponuky: 100634, telefón: 0905 828 993, e-mail: babic@btreality.sk  
V obci Malé Ripňany vzdialenej 18 km od Hlohovca, 18 km od Topoľčian, 22 km od Nitry a 20 km od Piešťan ponúkame na predaj trojizbový rodinný dom v pôvodnom stave. Zastavaná plocha domu je 153 m2, úžitková plocha 120 m2, celková podlahová plocha 140 m2. Ponúkaná nehnuteľnosť  je umiestnená na rovinatom oplotenom pozemku s celkovou rozlohou 515 m2. Pozemok je prístupný z dvoch strán - z 2 súbežných ulíc, preto v záhrade je možné v budúcnosti postaviť ďalší rodinný dom s pripojením inžinierskych sietí z druhej ulice.    
Jedná sa o samostatne stojaci rodinný dom situovaný v tichej ulici, je vymurovaný z pálenej aj nepálenej tehly, má valbovú strechu s dreveným krovom a škridlovou strešnou krytinou. Strecha je zatiaľ v dobrom stave, vydrží bez úprav ďalších 8-10 rokov. Dom je prízemný, je čiastočne podpivničený (cca 1/6 domu). Do pivnice s rozlohou cca 20 m2 je vstup z vnútra domu z chodby. DOM JE SUCHÝ, BEZ STATICKÝCH PORÚCH a vzhľadom na svoj vek a skutočnosť, že je už 8 rokov neobývaný je v je V DOBROM TECHNICKOM STAVE.  
Pred domom je predzáhradka, vedľa domu je dvor, za domom záhrada.  Prízemie dispozične pozostáva z verandy, troch izieb, kuchyne, chodby, špajze a kúpeľne. Z uzavretej verandy je výstup rebríkom na povalu.  Na dvore je suché WC. Dom je v pôvodnom stave, okná a dvere sú drevené, okná na verande sú kovové s jednoduchým zasklením, podlahy v izbách sú drevené z dlážkovice, na ostatných betónových podlahách je krytina z PVC - linoleum. Dom si vyžaduje čiastočnú rekonštrukciu, jej potrebný rozsah môžete posúdiť z priloženej fotodokumentácie. Vykurovanie domu je lokálne plynové, pomocou lokálnych plynových vykurovacích telies. Plynomer je v súčasnosti zdemontovaný. Ponúkaný dom je napojený na elektrinu 230/400 V, zemný plyn a obecný vodovod. Na pozemku je aj kopaná studňa. Domová kanalizácia je riešená trativodom. Parkovanie automobilov je možné na ulici alebo na pozemku. Ponúkaná nehnuteľnosť sa nachádza v lokalite s dobrou občianskou vybavenosťou, je bez záložných práv, na jej kúpu je možné využiť hypotekárny úver - (úver zabezpečený nehnuteľnosťou). 

Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 828 993, alebo mailovej adrese babic@btreality.sk 

Právny servis a vybavenie hypotekárneho úveru je zdarma. 
V cene nehnuteľnosti je:
- kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti,
- vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy
- uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností
- uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve
- poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou)
- poistné poradenstvo / vybavenie poistenia
Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Energetická certifikácia podľa zákona č. 555/2005 Z.z. o energetickej hospodárnosti budov bude vykonaná v zmysle zákona pri predaji nehnuteľnosti. Podľa súčasného konštrukčného vyhotovenia a vybavenia domu je možné predpokladať zaradenie do energetickej triedy "D".

Viac nehnuteľností nájdete na btreality.sk