Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Ľutujeme, zadaná ponuka už nie je aktuálna.
Vyberte si prosím zo zoznamu podobných ponúk:

Rodinný dom Maláš pozemok 4218 m2

Málaš, vvvv Arrow

REZERVOVANÉ! Poschodový rodinný dom

Želiezovce, Želiezovce Arrow

REZERVOVANÉ dom Šarovce

Šarovce, Šarovce Arrow

TOP PONUKA !!! Predaj 6 izb. rod. domu Trávnica okr. Nové Zámky

Trávnica, Trávnica Arrow

TOP PONUKA !!! Predaj 6 izb. rod. domu Trávnica okr. Nové Zámky

Trávnica, Trávnica Arrow

Predáme rodinný dom v Leviciach v časti -Cigánka

Levice Arrow

Predám veľký rodinný dom blízko centa v Leviciach.

Levice Arrow