Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 388 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Katarína Pírová
pirova@karinpartners.sk
0948 922 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PRENÁJOM 3-IZB.BYT 78,83 m2 S DVOMA LOGGIAMI V MALACKÁCH

Typ
Prenájom
Mesto
Malacky
Ulica
sídlisko Juh
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
78 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Pridané
27.07.2022
Aktualizované
27.07.2022
Cena 650,00 €/mes.
Ing.Katarína Pírová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 922 599

Popis nehnutelnosti

IBA U NÁS prenájom 3-izb. byt s plochou 78,83 m2 (vrát. pivnice) s dvoma veľkými uzavretými loggiami  (jedna cca 2 x 4 m2) na 4.tom nadzemnom

podlaží v Malackách na sídlisku Juh.

Bytový dom bol kompletne zrekonštruovaný - zateplenie, výmena všetkých stúpačiek, nový výťah, loggie urobené nanovo a zväčšené.                                    

Byt pozostáva z:chodby, samostatného WC, úložného priestoru v chodbe, kúpelne, kuchyne (otvorený priestor), spálne, obývačky a detskej izby a 2 logií .

Na radiátoroch sú pomerové merače, k bytu patrí murovaná pivnica.Internet - možné pripojenie v byt. dome na Orange,  T-com, Swan a KTV Progres Malacky.

Do kuchyne bude dorobená kuchynská linka. V byte je momentálne zariadenie v spálni (viď foto), ostatné izby sú nezariadené.

Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí 1 nájom + depozit vo výške 1 nájmu + provízia RK za servis 450 Euro.

Sídlisko Juh sa nachádza cca 1,5 km od centra Malaciek a disponuje kompletnou občianskou vybavenosťou - 3 x potraviny, zdrav. stredisko, lekáreň, bankomat,           

pošta, ZŠ a MŠ, detské ihriská, zastávka autobusov do Bratislavy a centra Malaciek cca 3 minúty pešo. Výborné spoje aj zo železničnej stanice ( do 10 min. pešo).Viac informácií a kontakt na obhliadku: Ing.Katarína Pírová, 0948 922 599, pirova@karinpartners.sk