Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
301 783 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Dineva
dineva@dineva-realestate.sk
(+421) 0948437798

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

1-izbový investičný byt so samostatnou kuchyňou

Typ
Predaj
Mesto
Malacky
Ulica
Malacky
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
33 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
1
Pridané
04.12.2019
Aktualizované
04.12.2019
Dineva Realitný maklér
Kontaktovať makléra (+421) 0948437798

Popis nehnutelnosti

Krásny 1-izbový byt, ktorý je súčasťou developerského projektu Pezinská Vám pomôže zhodnotiť Vaše investičné zámery do budúcnosti. Výborná lokalita v okolí, ktorej máte všetky potrebné služby poruke, bez toho aby ste strácali čas zdĺhavým cestovaním za nákupmi.

Či už potrebujete byt ako vlastné bývanie alebo ho prenajímať a zhodnotiť tak svoje financie, tak u nás ste na správnej adrese.

Byt pozostáva z priestrannej obývacej izby, samostatnej kuchyne a kúpeľne s WC.
Úžitková plocha bytu je 33m2 a patrí mu pivnica vo výmere cca 2,5m2. Možnosť výberu dispozície pivnice.

Technická konštrukcia: murované obvodové steny z tehlových tvárnic zateplených s minerálnou vlnou hr. 150 mm,deliace priečky – priečkové murivo z tehlových tvárnic hr. 150 mm, medzibytové steny z akustického muriva hr. 300 mm, stropy železobetónové, zateplenie minerálnou vatou, vápenno-cementové omietky
strecha sedlová, pokrytá strešnou betónovou krytinou, zateplená minerálnou vlnou hr. 300 mm,vonkajšie oceľové zábradlia, povrchová úprava – pozink a poplastovaný plech, plastové okná, šesťkomorový systém s izolačným trojsklom,el. podlahové kúrenie vo všetkých bytoch regulovatelné termostatom, rekuperácia tepla, predpríprava na klimatizácie, vstupné dvere – protipožiarne, bezpečnostné, schodisko do bytov na vstupy z obidvoch strán objektu, vchodové dvere do bytovky budú hliníkové, ovládané elekt.čipom,, predpríprava na elektronický komunikačný vrátnik, pripojenie na internet optickým káblom (spoločnosť T-Com)
kamerový systém areálu bytového domu a parkoviska.

Kvalitné prevedenie bytov, ktoré spĺňa európske technické normy vysokých štandardov.

Byt sa ponúka v stave Holobyt alebo v Štandarde to zn. zhotovenie bytu na kľúč. Cena štandardu podľa vybraného balíka v cenových reláciách do 3.000,-Eur.

Dineva Real Estate
dineva@dineva-realestate.sk
0948437798

V rámci projektu spolupracujeme s najlepším hypotekárnym centrom na Slovensku Broker Service Group a budúcim majiteľom zabezpečuje hypotekárne služby na profesionálnej úrovni.
© Copyright Dineva Real Estate – text a fotografie sú autorským dielom a majetkom Dineva Real Estate,s.r.o