Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
352 499 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing.Katarína Pírová
pirova@karinpartners.sk
0948 922 599

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ ZREKONŠTRUOVANÝ 2-IZB. BYT 49,71 M2 S LOGGIOU

Typ
Predaj
Mesto
Malacky
Ulica
sídlisko Juh
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
50 m2
Stav objektu
Po rekonštrukcii
Počet izieb
2
Pridané
12.10.2022
Aktualizované
23.11.2022
Cena 117 900,00 €
Ing.Katarína Pírová KARIN & PARTNERS, s.r.o.
Kontaktovať makléra 0948 922 599

Popis nehnutelnosti

Ponúkame EXKLUZÍVNE na predaj zrekonštruovaný 2-izb. byt s plochou 49,71 m2 + loggia na 4.p. bytového domu ( r.1990) v Malackách na sídlisku Juh.

Byt pozostáva z chodby, kúpeľne spoločnej s WC, kuchyne, loggie, spálne, obývačky, vstavaného šatníka a loggie. K bytu prináleží latková pivnica 1,2 m2.

V byte bola urobená kompletná rekonštrukcia elektroinštalácie, zrekonštruované jadro s novým sprch. kútom (šírka 1,2 m), na podlahách dlažba a pláv.podlaha, nová kuch.linka

s varnou doskou a rúrou, v spálni veľká roldorová skriňa, sadrokartónové podhľady, vnútorné a vonkajšie žalúzie. BYT SA PREDÁVA S  KUCH.LINKOU S VARNOU DOSKOU A RÚROU                                                                   A ROLDOROVOU SKRIŇOU V SPÁLNI. Mesačné náklady na 2 osoby: 150 E správca + el. + plyn + internet a TV (T-com). Nasťahovanie dohodou.

Viac informácií a kontakt na obhliadku: Ing. Katarína Pírová, 0948 922 599, pirova@karinpartners.sk.