Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 622 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Landstar Services s. r. o.
office@landstar.sk
0944150505

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Priestranný 4i mezonet v centre mesta Malacky, Radlinského ul.!!!

Typ
Predaj
Mesto
Malacky
Ulica
Radlinského
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
111 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Novostavba
Pridané
04.10.2021
Aktualizované
15.07.2022
Cena 145 000,00 €
Landstar Services s. r. o. Landstar Services s. r. o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj priestranný mezonet v centre mesta Malacky, Radlinského ul. Plocha: úžitková 111m2. Nachádza sa na 3. poschodí. Podlaha: plávajúca, dlažba. Steny: stierky. Okná: plastové. Vybavenie kúpeľne: klasická vaňa, sprchovací kút, WC. Oddelené WC. Vybavenie kuchyne: kuchynská linka, sporák. Stav objektu: nadstavba, kolaudácia 2017. Konštrukcia objektu: tehlová. Kúrenie: elektrické (infra) podlahové. Ostatné vybavenie: káblová televízia, internet, klimatizácia. Zabezpečenie bezpečnostnými dverami.

Dispozícia mezonetu: vstupná chodba, 2x spálňa, obývacia izba prepojená s kuchyňou a jedálňou, kúpeľňa s WC, samostatné WC, drevené schodisko na vyvýšenú priestrannú spálňu.

Výhody: slnečný, pekný výhľad, obchody, škola, škôlka, nemocnica, zastávka autobusu. Cena 145 000 €

Kontakt na makléra:
Zlatica Chrupková, RSc. - regionálny riaditeľ, certifikovaný realitný poradca
mobil: 0944 150 505
email: chrupkova@landstar.sk