Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
338 183 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemky na stavbu chát (domov) v obci Makov (EXKLUZÍVNE)

Typ
Predaj
Okres
Čadca
Mesto
Makov
Ulica
Makov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
721 m2
Pridané
22.11.2021
Aktualizované
22.11.2021
Cena 22,00 €/m2
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-REALITY Kysuce – ponúkame na predaj slnečné, pozemky na okraji  obce Makov vo výmere zaokrúhlene 893 m2, 903 m2, 721 m2 a so spoločnou prístupovou cestou.. Len mierna svahovitosť, evidované ako TTP, priamo susedia so zastavanou časťou obce. Zástavba rodinných domov je cca 200 m od tohto miesta - prístupný celoročne po asfaltovej ceste. Prostredím je ideálnym miestom nielen pre chalupárov, alebo aj na trvalé bývanie - na  pokojnom mieste, pocit polosamoty.  V prípade kúpy niektorých z pozemkov cez našu RK ponúkame spoluprácu s  renomovanou projekčnou spoločnosťou a profesionálne finančné poradenstvo. , svojou výmerou vhodný aj na niekoľko stavieb. Pozemok v celku je vysporiadaný a bez tiarch, k budúcej výstavbe majiteľ predloží územnoplánovaciu informáciu stavebného úradu obce. Celková výmera pozemkov je 3400  m2,

 Cena:  22 eur/m2 + dohoda, kontakt: +421 905844054,  www.ad-reality.sk

 Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  projekčná činnosť, architektúra a dizajn