Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
258 317 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Bc Miroslav Rajt
miroslav.rajt@artegos.eu
0907139534

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba 4-izbového rodinného domu

  • Domy a vily, Prenájom, Trnava, Majcichov | pic. 1
  • Domy a vily, Prenájom, Trnava, Majcichov | pic. 0
  • Domy a vily, Prenájom, Trnava, Majcichov | pic. 1
Typ
Prenájom
Okres
Trnava
Mesto
Majcichov
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
98 m2
Stav objektu
Novostavba
Počet izieb
4
Pridané
16.04.2018
Aktualizované
16.04.2018
Cena 400,00 €/mes.
Bc Miroslav Rajt Artegos s.r.o.

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom novostavbu 4-izbového rodinného domu ktorý sa nachádza v obci Majcichov. Úžitková plocha 98 m2,rozloha pozemku 500 m2.
Dispozícia:
Vstupná chodba,samostatné WC,kúpeľňa so spracovacím kútom a vanou umývadlom,priestranná obývacia izba s kuchyňou / z obývacej izby je výstup na terasu/ a tri samostatné izby. 
Dom sa prenajíma zariadeny.K domu prislúchajú dve parkovacie miesta.
V súčasnosti prebiehajú vonkajšie úpravy a dokončovacie práce,obhliadky domu sú však možné. V celom dome je podlahove vykurovanie.

Cena prenájmu je 400Eur + 250Eur energie

Kontakt: Bc. Miroslav Rajt, miroslav.rajt@artegos.eu, tel.: 0907 139 534

Kompletné info aj tu: artegos.eu

Nájdete nás aj na facebooku – Artegos – realitná kancelária –  kde je pravidelne prezentovaná naša ponuka nehnuteľností.