Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
344 612 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Mgr.Zuzana Augustínová
reality@samorin.com
00421905335997

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Predaj veľkého pozemku v obci Macov

Typ
Predaj
Mesto
Macov
Ulica
Macov
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
1200 m2
Pridané
22.03.2022
Aktualizované
11.05.2022
Cena 148 000,00 €
Mgr.Zuzana Augustínová Realitný maklér
Kontaktovať makléra 00421905335997

Popis nehnutelnosti

Exclusive vám ponúka na predaj veľký pozemok s výmerou 1200 metrov v obci Macov. Cena za m2 je určená na 123,33 eura. Pozemok leží na konci veľkej parcely s prístupom z cesty, viď fotodokumentácia. Rozmery pozemku sú 47 x 25,5 metra. Pozemok sa dá rozdeliť aj na dve samostatné parcely s výmerou 600 m2. Oplotený pozemok je v súčasnosti vedený na katastri ako záhrada. Keďže ide o koniec veľkej záhrady, na pozemku sa v súčasnosti nachádzajú predovšetkým okrasné a ovocné stromy a kríky. Čo sa týka inžinierskych sietí, tak voda a kanalizácia sa tiahnu pozdĺž pozemku a elektrina je vzdialená cca. 120 metrov. Obec Macov je tichá dedinka s dobrým napojením na spojnicu Šamorín – Dunajská Streda a rovnako aj na novú diaľnicu R7. Ponuka sa určite oplatí vidieť.

Cena nehnuteľnosti vrátane provízie RK je 148.000,- EUR

Možnosť financovania prostredníctvom úveru s ktorým Vám radi a bezplatne pomôžeme. Garantujeme Vám právny servis v rámci ceny a naše skúsenosti na realitnom trhu s 20 ročnou praxou! Maklér pre danú nehnuteľnosť: Martin Augustín, kontakt na makléra: 0903 772 747 alebo na kanceláriu 0948 79 00 82, E-mail: reality@samorin.com www.samorin.com, www.byvanie.com