Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
354 611 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok 7357 m2 - Lysá Strelenka časť Krátke

  • Pozemky, Predaj, Púchov, Lysá pod Makytou | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Púchov
Ulica
Lysá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
7357 m2
Pridané
06.09.2018
Aktualizované
25.01.2023
Cena 9,50 €/m2
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY : Ponúkame Vám na predaj pozemok o rozlohe 7357 m2, ktorý sa nachádza v obci Lysá Strelenka, časť Krátke. K pozemku vedie asfaltová príjazdová cesta, pozemok je z časti mierne svahovitý a z časti rovinatý. Časť sa nachádza v intraviláne a časť v extraviláne. Nie je vhodný na  stavbu domu. Je vhodný na podnikateľské účely, ako chov zvierat či ovocný sad. V blízkosti pozemku sa nachádzajú rodinné domy, IS v blízkosti pozemku. Pozemok je obklopený krásnou okolitou prírodou. Pozemok je možné aj rozparcelovať na dve parcely Cena : 9,50 /m2 + dohoda možná.

Kontakt: Karin Trenčanová  0903 152 939      Email: trencanova@vasereality.sk        ID: 176263

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt. Ďalších viac ako 1000 nehnuteľností nájdete na vasereality.sk Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky