Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
368 175 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ondrašina
info@ad-reality.sk
0905844054

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Rodinný dom v Lutišiach

Typ
Predaj
Okres
Žilina
Mesto
Lutiše
Ulica
Lutiše
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Typ stavby
Zmiešaná
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
3
Kúrenie
ústredné - plynové
Pridané
13.11.2023
Aktualizované
13.11.2023
Ondrašina AD – REALITY, s.r.o.

Popis nehnutelnosti

AD-Reality Kysuce - ponúkame na predaj murovaný rodinný dom v malebnej obci Lutiše. Dom je vo veľmi dobrom stave (užívanie od r. 1972) so zastavanou plochou 135 m2. Stojí na oplotenom len mierne svahovitom pozemku  v celkovej výmere 806m2.  Dom je tehlový, podpivničený, kvalitná krytina – IS: pripojka na plyn, elektrika 230/400V, žumpa, vlastná studňa. Za veľkou vstupnou bránou  a pred domom je až 7 parkovacích miest, K predaju je vyhotovený nový znalecky posudok ( 79 800 € evidovaný ako rodinný dom, ihneď voľný.

Odporúčaná cena: 79800 eur, kontakt: 0905844054, www.ad-reality.sk

Lokalita: Dom je bývalým obchodom a nachádza sa takmer v centre obce, známej svojou rázovitou  krajinou. Obec leží niečo cez 20  minút autom od Terchovej, a do 30 min sa dostanete pohodlne do Žiliny. Výborný celoročný prístup, blízkosť zastávky MHD, školy, obchodu a sú tiež nezanedbateľnou výhodou

Cena nehnuteľnosti zahŕňa náklady spojené s prevodom nehnuteľnosti na nového majiteľa, najmä právny servis a poradenstvo, vypracovanie zmlúv , príprava podkladov k návrhu na vklad do katastra podľa zmluvy o sprostredkovaní predaja. Bezplatne poskytujeme finančné poradenstvo nie len v spojení s kúpou nehnuteľností z našej ponuky. Významným predmetom našej činnosti je  architektúra a dizajn.