Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
367 822 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Karin Trenčanová
trencanova@vasereality.sk
0903152939

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Novostavba - rodinný dom v obci Lúky (Púchov)

Typ
Predaj
Okres
Púchov
Mesto
Lúky
Ulica
Lúky
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
190 m2
Stav objektu
Projekt
Pridané
08.12.2022
Aktualizované
27.11.2023
Karin Trenčanová VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

VAŠE REALITY: Ponúkame Vám na predaj rodinný dom ako súčasť dvojdomu v obci Lúky (okres Púchov), ktorý sa začal stavať začiatkom roku 2023 na pozemku s výmerou 846 m2 v novovybudovanej štvrti. Rodinný dom je bungalového typu, zastavaná časť jednej polovice je 116 m2, užitková plocha 95 m2. Dom disponuje zádverím s priestorom na šatník či vstavanú skriňu. Na pravej strane sa nachádza kuchyňa prepojená s obývačkou s ktorej je východ na terasu a spálňa s vlastnou kúpeľňou. Na ľavej strane od zádveria sa nachádza samostatné WC, kúpeľňa, dve detské izby a technická miestnosť. Druhá polovica dvojdomu bude zrkadlovo rovnaká. Dvojdom sa predáva v štádiu holodom s bielou hrubou fasádou, ktorú si môže klient už doplniť dizajnovo kameňom, drevom...atd. Elektrina, studňa a kanalizačná prípojka v cene domu. Cena jednej bytovej jednotky s pozemkom 423 m2 159.000,- €

kontakt: Karin Trenčanová  0915 753 000        Email: trencin@vasreality.sk        ID:180654

Pri kontaktovaní emailom, Vás prosíme uvádzať na Vás i telefonický kontakt.

Na skoré stretnutie s Vami sa teší náš tím - VAŠE REALITY s.r.o. - člen Realitnej Únie Slovenskej republiky