Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 358 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Rudolf Moravčík, RSc.
moravcik@vasereality.sk
0905436650

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

NA PREDAJ STARŠÍ DOM 2+1, POZEMOK 750 M2, LÚKA, okr. Nové Mesto nad Váhom

Typ
Predaj
Mesto
Lúka
Ulica
.
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
62 m2
Celková plocha
108 m2
Typ stavby
Tehlová
Stav objektu
Pôvodný
Počet izieb
2
Kúrenie
Lokálne - plynové
Pridané
11.01.2020
Aktualizované
21.01.2020
Ing. Rudolf Moravčík, RSc. VAŠE REALITY s. r. o.

Popis nehnutelnosti

177942 - *LEN U NÁS* VAŠE REALITY ponúka na predaj starší dom /ÚP 60 m2/ so 7,5 á pozemkom v obci Lúka, okr. Nové Mesto nad Váhom. Dom je situovaný v kľudnej časti obce v tesnej blízkosti kaštieľa. Dispozícia domu: 2x izba, kuchyňa, chodba a špajza.  Dom je v pôvodnom stave so statickými poruchami a je nutná totálna rekonštrukcia, prípadne dom asanovať a postaviť dom nový podľa vlastných predstáv. Ďalšia čiastočne podpivničená budova so sedlovou strechou a zastavanou plochou cca 5,5 x 5,5 m, slúžiaca ako sklad je postavená na pravej prednej hranici pozemku. Šírka pozemku je 23 m a dĺžka pozemku 33 m. Zavedené sú všetky IS, elektrina 220/380V, vodovod, plynová prípojka je na hranici pozemku. Kanalizácia nie je. Pozemok je oplotený, v prednej časti rovinatý a zadnú časť tvorí svahovitá neudržiavaná záhrada, ktorá končí potokom, ktorý je vo vlastníctve štátu. Súčasťou je vstupná bránička a brána pre auto s parkovaním vo dvore. Od centra obce je dom vzdialený 100m. V obci je dobrá občianska vybavenosť, v blízkosti sú škola, škôlka, pošta, dom kultúry, obchod COOP Jednota, futbalový štadión a obecný úrad. Výhodou obce je dobrá docházková vzdialenosť do okresného mesta Nové Mesto nad Váhom alebo kúpeľného mesta Piešťany a tiež blízky diaľničný napájač v obidvoch smeroch diaľnice D1. 

Cena 33 000 €


Viac informácií Vám radi poskytneme na telefónnom čísle 0905 436 650 alebo mail adrese moravcik@vasereality.sk

V cene nehnuteľnosti je: - kompletný servis spojený s ponukou, predajom, prevodom nehnuteľnosti, - vyhotovenie kúpnej zmluvy a návrhu na vklad kúpnej zmluvy - uhradenie správneho poplatku za návrh na vklad kúpnej zmluvy do katastra nehnuteľností - uhradenie poplatku za osvedčenie podpisov na kúpnej zmluve - poradenstvo / vybavenie financovania (Hypotekárny úver - úver zabezpečený nehnuteľnosťou) - poistné poradenstvo / vybavenie poistenia Spolupracujeme so všetkými bankami a stavebnými sporiteľňami na Slovensku.

Viac nehnuteľností nájdete na vasereality.sk