Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
347 374 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ladislav Adamko
ladislavadamko@pohodareality.sk
0905539478

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Pozemok pre rôzne využitie Ludanice

  • Pozemky, Predaj, Topoľčany, Ludanice | pic. 0
Typ
Predaj
Okres
Topoľčany
Mesto
Ludanice
Ulica
Pri ACHP
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Celková plocha
4618 m2
Pridané
11.10.2021
Aktualizované
18.07.2022
Cena 1,00 €
Ladislav Adamko Realitný maklér

Popis nehnutelnosti

3021029

Pozemok pre rôzne využitie Ludanice

Ponúkame na predaj rovinatý pozemok o výmere 4618 m2 pri ACHP v Ludaniciach, väčšia polovica je na LV ako ostatná plochy, menšia ako orná pôda. Šírka cca 55 m a dĺžka 84 m. Elektrika je v dosahu, voda – na pozemku vlastná studňa. Využitie môže byť rôzne od parkovacích plôch pre kamióny až po parkúr pre kone, ap.

Cena 1 €, dohodou

Kontakt Ladislav Adamko 0905 539 478

mail: adamkolaci@gmail.com

www.pohodareality.sk