Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
356 994 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj stavebný pozemok pozemok so sieťami Lúčnica nad Žitavou - Vajka

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Mestská časť
Vajka nad Žitavou
Ulica
nemá
Typ nehnuteľnosti
Pozemky
Plocha priestoru
111 m2
Pridané
19.10.2022
Aktualizované
08.11.2022
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Ponúkam Vám na predaj pozemok vo výmere 1970 m2 na ktorom je v prednej časti starý dom zo surovej tehly vhodný na prerábku dielne alebo garáže, zadná časť pozemku je vhodná na výstavbu rodinného domu vedenej ako záhrada v intraviláne obce Lúčnica nad Žitavou v časti Vajka nad Žitavou v susedstve novostavieb. Mesto Vráble je vzdialené 4 km kde je všetka občianska vybavenosť, Nitra 21 km.

IS: elektrika 230/400

- plynová prípojka.

- vodovod -šachta

- kanalizácia pred domom

- asfaltový prístup
Energetický certifikát nie je k dispozícii.
Cena 74.000 eur. V cene máte zabezpečený kompletný právny servis zaručený advokátskou kancelároiu, všetky poplatky súvisiace s prevodom, najlepšie financovanie na trhu. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.