Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
304 477 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Bernardína Beneová
beneova@diamondreality.sk
0908 133 421

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

Na predaj rodinný dom Lúčnica nad Žitavou - Vajka nad Žitavou - 6 km od Vrábeľ

Typ
Predaj
Okres
Nitra
Typ nehnuteľnosti
Domy a vily
Plocha priestoru
130 m2
Stav objektu
Pôvodný
Pridané
03.12.2019
Aktualizované
10.01.2020
Ing. Bernardína Beneová Diamond Reality
Kontaktovať makléra 0908 133 421

Popis nehnutelnosti

Realitná kancelária Diamond Reality Nitra ponúka na predaj rodinný dom nachádzajúci sav obci Lúčnica nad Žitavou, v katastrálnom území Vajka nad Žitavou. Dom je 4 izbový, okrem izieb sa v dome nachádza kuchyňa, špajza, kúpeľňa, pracovňa. Dom je pripravený na rekonštrukciu podľa vlastných predstáv. Obvodové a nosné múry sú z pálenej tehly. Inžinierske siete: plyn, obecná voda, studňa, nová elektrická prípojka, internet - bitcomp. Na rekonštrukciu je vydané stavebné povolenie. Výmera pozemku: 2076 m2. Zastavaná plocha domu 143 m2. Šírka pozemku 18 m. Dom je sčasti podpivničený. V blízkosti domu sa nachádza futbalové ihrisko, detské ihrisko. Cena 61.999 eur. V prípade financovania cez naše hypotekárne centrum znalecký posudok a poplatok na katastri vo výške 66 eur zadarmo. Neváhajte a volajte na číslo 0908133421.