Podmienky

Podmienky používania portálu

Prevádzkovateľ internetového portálu www.predajprenajom.sk vydáva podmienky používania portálu, upravujúce práva a povinnosti fyzických a právnických osôb pri využívaní služieb tohto internetového portálu. Tento internetový portál je verejným inzertným portálom, na ktorom sú uverejnené inzeráty o predaji, kúpe alebo prenájme nehnuteľností fyzických a právnických osôb, odborné články z oblasti realitného trhu a ponuka hypotekárnych úverov.

Každý, kto využíva obsah portálu www.predajprenajom.sk, je povinný sa oboznámiť s týmito podmienkami a tým, že obsah portálu využíva, prehlasuje, že sa s týmito podmienkami oboznámil, vyjadril súhlas s ich obsahom a zaväzuje sa ich bezvýhradne dodržiavať. Pri využívaní obsahu Portálu musí návštevník dodržiavať taktiež všeobecne záväzné právne predpisy, etické a morálne pravidlá.

PDF

Kompletné znenie podmienok používania portálu a dodatkov si môžete stiahnuť vo formáte PDF. Pre bezproblémové prehliadanie tohoto typu súboru vám odporúčame nainštalovať najnovšiu verziu programu Adobe Acrobat Reader.

Stiahnuť PDF
×
Filter nehnuteľností
m2 m2
Doba úveru
339 689 nehnuteľností
Zobraziť Reset Filter
Vlastné zdroje
80%
Splatnosť hypotéky
30 rokov
Uložiť inzerát
Ohodnotiť inzerát Počet hodnotení: 0

Kontaktujte inzerenta

V prípade, že Vás zaujala táto ponuka a mali by ste záujem o viac informácií, zadajte prosím Váš email, telefónne číslo a meno do kontaktného formulára.


Inzerent
Ing. Miroslav Jurík
jurikmiro@gmail.com
0948 773 380

Kontaktný formulár

Prosím skontrolujte správnosť údajov.
+421(0)
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
Prosím skontrolujte správnosť údajov.
×

MAKRO REALITY - Zaujímavý 4 izbový byt Lučenec ID 2142

Typ
Predaj
Mesto
Lučenec
Ulica
Lučenec
Typ nehnuteľnosti
Byty
Plocha priestoru
81 m2
Stav objektu
čiastočná rekonštrukcia
Počet izieb
4
Pridané
01.12.2021
Aktualizované
11.01.2022
Cena 72 900,00 €
Ing. Miroslav Jurík Realitný maklér
Kontaktovať makléra 0948 773 380

Popis nehnutelnosti

Ponúkame Vám na predaj priestranný 4 izbový byt v centre mesta Lučenec. Byt je podkrovný, atypicky riešený zaujímavou dispozíciou. Umiestnenie bytu je na treťom poschodí v tehlovej bytovke s výťahom. Bytovka je po rekonštrukcii strechy. Byt je renovovaný novou kúpeľňou, laminátovou podlahou.(renovácia ešte prebieha).

Rozloha bytu je 81 m² + balkón a krytá loggia. Byt tvorí : vstupná chodba, otvorený priestor tvorený obývačkou a kuchyňou, v rámci obývačky je i priestor pre pracovňu, tri izby a kúpeľňa spojená s WC. Okná, vchodové a interiérové dvere sú pôvodné. K bytu patria dva podstrešné úložné priestory (vstup z loggie). Taktiež sa dá využiť spoločná kočikáreň. Byt je bez tiarch v osobnom vlastníctve.

Správca bytového domu je Spoločenstvo vlastníkov bytov. Mesačné náklady pre 3 člennú rodinu  sa pohybujú približne 220 € komplet vrátane energii. Energetický certifikát nebol dodaný. Bližšie informácie Vám poskytne Ing. Miroslav Jurík na tel. čísle 0948 773 380.